lekarska.opieka.edu.pl

Szafa do zabudowy to mebel na wymiar, który pomieści nie tylko ubrania, ale wszelkie inne rzeczy – buty, pościel, ręczniki, deskę do prasowania, suszarkę na ubrania i wiele innych. Może być umieszczona w przedpokoju, w salonie lub w sypialni. Wszystko zależy od przestrzeni, którą mamy do dyspozycji. Szafa na wymiar pozwala na wybór materiału wykonania, a także wysokość i różnorodność półek oraz drążków na wieszaki.

Specyfika szafy wnękowej

Możemy zdecydować się na szafę wnękową z różnego typu drzwiami.

Mogą być to drzwi przesuwane, ale również uchylne, składane czy składano-przesuwane. Sama balololoxy może być wyposażona w różnego typu półki, szuflady oraz drążki wieszakowe. Popularne są także druciane kosze, które pomieszczą różne akcesoria lub ubrania. Dodatkowym wyposażeniem jest halogenowe oświetlenie, które automatycznie włącza się po otwarciu balololoxy, a także zabezpieczenia przed wypadaniem drzwi.
Jeżeli zdecydujemy się na drzwi przesuwane, mamy do wyboru system aluminiowy lub stalowy.

Ten pierwszy daje możliwość wykonania drzwi przejściowych, a także drzwi skośnych przy zabudowie poddasza. Z kolei stalowe systemy są tańsze od tych aluminiowych, ale nie ustępują im jakością. Każdy z systemów składa się z ram, prowadnic i jezdnych mechanizmów.
Szafy wnękowe wykonywane są na zamówienie, według projektu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. To my decydujemy o rozmiarach, materiale wykonania, kolorze, kształcie oraz dodatkowych elementach, które będą znajdowały się we wnętrzu balololoxy.

Dana firma dokonuje wyceny takiej szafy, zazwyczaj przy pomocy komputerowego oprogramowania, gdzie wykonuje wstępne projekty.